PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

Děkuji, nemám zájemX

Aktuality

Spotrebitelia budú opäť voliť Najlepšiu novinku
na slovenskom trhu!

Marec 2022 – registrácia inovatívnych produktov do nezávislého marketingového programu Voľba spotrebiteľov Najlepšia novinka 2022 beží v plnom prúde. O ocenenie sa môžu uchádzať novinky, ktoré výrobcovia prihlásia do konca marca 2022. Víťazov si spomedzi nich vyberú samotní spotrebitelia. Tento rok navyše zasadne odborná porota, ktorá vyberie svojho favorita a udelí mu sprievodné ocenenie. Viac si prečítate v Tlačovej správe tu.

 

Registrácia noviniek

Október 2021 – registrácia noviniek do 10. ročníka programu spustená!

Oudoorová kampaň na podporu noviniek

September 2021 – v mesiaci august a september bude prebiehať outdoorová kampaň na podporu produktových noviniek. Táto mediálna kampaň sa uskutoční v krajských mestách Slovenska.

Voľba spotrebiteľov v prílohe Letný relax a časopisoch vydavateľstva Mafra Slovakia!

August 2021 – v mesiaci júl a august sa uskutoční B2C kampaň na podporu víťazných noviniek v prílohe Letný relax, ktorá je súčasťou časopisov Moje zdravie a Moja psychológia a v časopisoch Rytmus života, Noviny do pohody a Chvíľka pre teba.

 

Víťazi podporení citylightovou kampaňou

August 2021 – spotrebitelia sa môžu s Najlepšími novinkami zoznámiť aj prostredníctvom citylightovej kampane v obchodných centrách naprieč celým Slovenskom.

Voľba spotrebiteľov v Tescu!

August 2021 – počas mesiaca august môžete v rádiu reťazca Tesco započuť reklamný spot nášho programu. Táto mediálna kampaň vznikla v spolupráci s mediálny partnerom Store Media a osloví približne 1 000 000 spotrebiteľov za týždeň. B2C marketingová kampaň podporí nielen samotné logo, ale aj víťazné výrobky.

Príloha Voľba spotrebiteľov 2021

August 2021 – pozrite si prílohu venovanú 10. ročníku programu, ktorá je súčasťou časopisu Tovar&Predaj. Čítajte TU.

Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka 2021

Jún 2021 – vyhlásenie Najlepších noviniek sa uskutočnilo pre pandémiu koronavírusu online.

Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka 2021

Apríl 2021 – Spustený prieskum 10.ročníka programu. Víťazné novinky budú zapojené do rozsiahnej marketingovej B2B a B2C inzercie, ktorá bude zahŕňať rádio, online, in-store a iné.

Rozhodnite o víťazoch s nami

Január / December 2021 – počas jara prebieha nominácia noviniek a my chceme vedieť váš názor. Pridajte sa k nám na Facebooku, hodnoťte s nami, rozhodujte o víťazoch a získajte balíčky nových produktov.

Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka 2021

Október 2020 – 10. ročník programu Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka 2021 je otvorený! Registrujte svoje nové a inovované produkty TU.

Influencer marketing!

September 2020 – V mesiaci september sa uskutočnila reklamná marketingová B2C kampaň na podporu viditeľnosti Najlepších noviniek 2020 podporená influencerkou Barborou Krajčírovou na sociálnych sieťach, ktorá oslovila cca 35 000 spotrebiteľov.

Marketingová kampaň na podporu víťazných noviniek

September/Október 2020 – Počas mesiacov september/október sa uskutočnila B2C mediálna kampaň na najväčšom video portáli na svete – YouTube, ktorá oslovila vyše 280 000 užívateľov!